HumanAndWater_Ukr

23 жовтня відбудеться презентація проектів команд-учасників відбору до чемпіонату з робототехніки FLL

Чергова зустріч команд-учасників відбору до чемпіонату з робототехніки FLL відбудеться 23 жовтня. Початок о 17.30 в актовій залі гімназії. Учасники презентуватимуть свій пілотний проект на тему «Вода та Людина», їхній виступ оцінюватимуть судді. Тренери Микола Цимбал та Андрій Стецюк підготувалися та чекають на цікаву та плідну спільну роботу. На електронній адреси учасників відбору вже відправили лист-запрошення із таким текстом:

«Шановні команди, тренери FLL (Цимбал Микола та Стецюк Андрій) раді Вас проінформувати, що вже 23.10 о 17:30 відбудеться наша чергова зустріч в актовій залі гімназії. Сподіваємось, що Ви, як і ми чекали на неї з хвилюванням та нетерпінням. Ми рахуємо дні, коли побачимось з Вами, адже нам є про що поспілкуватися. Віримо в те, що Ви плануєте продовжувати наше з Вами неформальне й емоційне спілкування.
ВАШЕ ЗАВДАННЯ:
1) З’явитися вчасно в актовій залі о 17:30 в повному складі команди (не запізнюватися, адже це FLL, ви можете прогавити найцікавіше).
2) Підготувати до виступу – постер (плакат формату А1) з Вашим пілотним проектом (Вода та Людина). Презентація проект до 2 хв, формат виступу команди – довільний (пам’ятайте, що ви маєте бути цікавами та презентабельними, адже вас будуть оцінювати судді. Також пам’ятайте про час виступу!).
3) Не забудьте взяти з собою гарний настрій, адже нам ВЕСЕЛО, ми спільно з Вами шукаємо правильні рішення щодо глобальних проблем.
ДО ЗУСТРІЧІ!!!
Уважно перевірти свої електронні адреси, адже тренери FLL (Цимбал Микола та Стецюк Андрій) надіслали Вам інформацію!»

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *