Звіт дирекції

Звіт директора гімназії за 2022/2023 навчальний рік:

Текстовий звіт:

Звіт директора за 2022-2023 н. р.

Присутні: загалом – 97 осіб, з них 74 – офлайн, 23 – онлайн.

Презентація:

Звіт директора за 2022-2023 н. р.

Результати голосування:

Звіт директора гімназії за 2021/2022 навчальний рік:

«Вдячна, що в такий складний період ми залишаємося разом», – директор гімназії прозвітувала за рік роботи

Звіт директора гімназії за 2020-2021 н.р.:

Звіт про діяльність Черкаської гімназії № 9 у 2020-2021 н.р.

Звіт директора гімназії за 2019-2020 н.р.:

Шановні учні, батьки, вчителі, дорога гімназійна родино!
Завершився непростий і особливий навчальний рік. Зараз підводимо підсумки роботи колективу, аналізуємо результати діяльності упродовж року та дистанційного навчання зокрема, пишаємося здобутками наших учнів і вчителів та вже маємо плани й напрацювання на майбутній період.
Ми гуртом творимо Гімназію Успішного Українця!

Упродовж цього 2019-2020 навчального року нам вдалося навчитися гуртом долати нові виклики й реалізовувати непрості задачі. Ми змогли акумулювати всі сили, знання, можливості й кілька місяців навчати дітей за допомогою дистанційних засобів та завершити рік в онлайн-форматі. Хоча й не були готові до таких умов праці. Ми довели самі собі, що за будь-яких обставин зможемо згуртувати дітей, зацікавити їх, організувати їхнє навчання. Звісно, величезна вага відповідальності в цей момент лягла на плечі батьків. Без їхньої допомоги та підтримки нам не вдалося б пройти цей дистанційний шлях на високому рівні. Дякую батькам за розуміння та руку допомоги у непростий період. Ми разом здобули корисний досвід і будемо надалі розвиватися в цьому напрямку.

Цього року ми реалізували низку важливих та корисних проєктів:
– підписали угоду про партнерство зі школою-побратимом з міста Кушадаси (Туреччина),
– стали однієї із 75 шкіл України як учасник всеукраїнського проєкту «Zero Waste School»,
– створили меморандум про співпрацю між усіма учасниками освітнього процесу,
– провели спеціальний тренінг для вчителів з безпеки в навчальному закладі,
– організували воркшоп з робототехінки для черкаських школярів,
– влаштували справжній науковий пікнік спільно із Черкаським державним технологічним університетом та багато іншого.

Нам є чим пишатися. За результатами діяльності цього року колектив гімназії та учні здобули низку перемог:
– гімназія виборола перше місце рейтингу за результатами участі в предметних олімпіадах серед міських шкіл;
– гімназія посіла третє рейтингове місце конкурсу «Наша школа найкраща-2020» серед навчальних закладів України,
– гімназія виборола перемогу в обласному етапі огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання,
– вчитель початкових класів Оксана Волочай перемогла на регіональному етапі конкурсу «Вчитель року» в мала представляти Черкащину на всеукраїнському рівні,
– міський голова відзначив педагогічний колектив гімназії подякою за військово-патріотичне виховання дітей та молоді, активну участь у міських заходах,
– робототехніки гімназії вибороли четверте місце Міжнародного конкурсу Robotiada-2020 в Чехії,
– команда Kiborgs.UA стала абсолютним чемпіоном регіонального турніру з робототехніки,
– команда «Черкаські Мавпи-2006», склад якої формують учні 8-С класу гімназії, вибороли третє місце Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги,
– Ірина Пасічна посіла друге місце всеукраїнського конкурсу шкільних доповідей з кримінального права,
– Анастасія Савранська здобула Гран-прі онлайн челенджу «Творча ізоляція»,
– Ольга Новіцька виборола перше місце всеукраїнського етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка,
– Діана Мусієнко виборола третє місце всеукраїнського етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка,
– Ксенія Баранюк та Єлизавета Короп посіли друге місце всеукраїнського конкурсу «Радянське минуле»,
– Інноваційний проєкт команди «Kiborgs.UA» номінований на всесвітню премію Global Innovation Award,
– Юлія Жосан – серед п’яти школярів України, котрих відзначили в Міністерстві оборони України за перемогу в творчому конкурсі та багато інших перемог.

Навіть в умовах карантину учні та вчителі брали активну участь в онлайн-заходах, тренінгах та олімпіадах, виборювали перемоги та здобували нові знання. Ми реалізували масштабні онлайн-проєкти до Дня вишиванки, Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з нагоди свята «Останнього дзвоника», влаштували спортивний челендж, вчителі стали учасниками онлайн-конференції «Антикризовий національний онлайн-EdCamp 2020»: Школа зараз і у «світі після» тощо.

Любі учні! Талановиті, неймовірні, освічені, натхненні! Вірю в силу та вміння кожного з вас!
Шановні батьки! Мудрі, принципові, розуміючі! Дякую, що довіряєте нам найдорожчий скарб – дітей!
Дорогі вчителі! Професійні, креативні, творчі! Пишаюся вами, вашою працездатністю, вмінням бути Вчителями з відкритою душею та завжди готовими до нового!
Дякую кожному, хто протягом цього року присвятив частинку себе нашій гімназії, віддавав та отримував знання, надихав і підтримував!
Знаю, що новий навчальний рік принесе нам ще більше перемог та вдалих проєктів, ми зможемо гуртом навчатися та навчати, спільно творити наше майбутнє.

Щиро ваша
Ірина Топчій

Фінансовий звіт за 2019-2020 н.р.

Відеозвіт гімназії як інноваційного закладу за 2019-2020 рік.

Звіт-презентація гімназії. Творимо гімназію успішного українця.
Відеоверсія звіту гімназії

Презентаційний ролик гімназії:

Звіт щодо використання коштів у 2022 році:

Фінансовий звіт за 2022 рік

Звіт щодо використання коштів у 2021 році

Фінансовий звіт за 2021 рік

Form_f4_3

Form_f4_3 (4)

Form_f4_3 (3)

Form_f4_3 (2)

Form_f4_3 (1)

Form_f4_2