Ментальне здоров’я дітей – турбота батьків

Пізнаючи світ, діти часто не знають, як упоратися з надміром вражень і емоцій або як реагувати на речі. Це може спричинити дратівливість, проблеми зі сном чи апетитом. Завдання батьків — підтримати та допомогти.

Педіатриня Юлія Крушельницька наголошує, що варто зважати на стан дитини завжди, щоб не пропустити важливі симптоми. Звісно, у певних станах можуть допомогти батьки, але іноді треба звертатися до спеціалістів.

Докладніше – у слайдах від Міністерства освіти та науки України.

Розроблення та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує Міністерство охорони здоров’я України. Всесвітня організація охорони здоров’я — експертний партнер, виконавчий партнер — громадська організація «Безбар’єрність». Майданчиком для розроблення та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті Міністрів України. Комунікаційна кампанія реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

#тияк