Масштабний загальногімназійний забіг зібрав півтори тисячі учасників

Півтори тисячі учасників взяли участь у загальногімназійному забігу на підтримку воїнів АТО. Долучилися вчителі, учні та їхні батьки. Так масштабно завершили в навчальному закладі традиційний Олімпійський тиждень.

Учасники пробігли навколо кварталу гімназії і звершили забіг на стадіоні. Очолювала колону спортивна гордість гімназії – учні, які здобули перемоги та нагороди з різних видів спорту.

«Ми провели загальногімназійний забіг на підтримку воїнів АТО, який допоможе нам висловити своє патріотичне ставлення до подій на Сході та продемонструвати своє бажання бути здоровими, – розповіла директор Ірина Топчій. – Ми прагнемо залучати дітей змалечку до занять спортом і здорового способу життя».

Учні отримали чимало позитивних емоцій від забігу.

«Позитивно сприйняла таку ініціативу адміністрації навчального закладу. Адже ми всі разом всією школою пробігли, та ще й з важливою метою – допомогти армії», – ділиться враженнями учениця Єва.

Після забігу найактивніших учасників Олімпійського тижня нагородили грамотами та подарунками від Національного олімпійського комітету: значками, щоденниками, блокнотами.

One comment