Представники Черкаського ТЦК та СП завітали до гімназистів розповісти про свою діяльність та запросити на навчання до військових вишів

Учні 10-х та 11-х класів долучилися до зустрічі з представниками Черкаського ТЦК та СП, які завітали до старшокласників, аби розповісти детальніше про діяльність структури, про обов’язки військовозобов’язаних та запросити на навчання до військових вищих навчальних закладів України, адже країна потребує освічених офіцерів.

Гості розповіли гімназистам про нинішнє забезпечення військових, а також презентували стандартний набір, який видають бійцям. Йшлося про бронежилет, плитоноску, озброєння, аптечку тощо.

Учні мали змогу поставити запитання, примірити екіпірування, зібрати-розібрати зброю.