Гімназисти активно долучилися до всеукраїнського флешмобу White card

В Україні відбувся масштабний онлайн-захід з нагоди Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров’я – флешмоб White card в межах Національного проєкту «Цікава фізкультура 2.0 Перезавантаження» від Української федерації «Спорт заради розвитку». Долучилися до цього заходу в онлайн-форматі понад 140 тисяч учнів зі всіх куточків України.

Активну участь у цій рухливій зустрічі взяли учні початкової школи гімназії.

Вони гуртом виконали руханку, підняли білу картку в межах флешмобу White card, долучилися до фототреку. За це отримали відзнаки учасників.

Основна мета флешмобу «White card» – єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною з метою усвідомлення унікальної здатності спорту згуртовувати людей навколо ідей миру, дружби і розвитку. Кожний з нас може показати «білу картку» заради миру і спокою у світі.

#WhiteCard