Гімназисти – з нагородами змагань Freedom of dance

У Черкасах, у Палаці спорту «Будівельник», відбулися Міжнародні змагання з професійної хореографії, спортивної гімнастики та циркового мистецтва Freedom of dance. Участь у них узяли гімназисти, які здобули низку нагород.

Учениця 4-В класу Вікторія Савенко у складі колективу Talan Kids виборола перше місце.

Учениці 2-Д класу Мілана Порожняк та Анастасія Роєнко у складі колективу Irbis здобули перше місце в категорії «Modern Jazz Діти мала група Кубок» та третє місце в категорії «Естрадний танець Діти Формейшн Медаль Freedom».

Учениця 1-В класу Мілана Дячок у складі команди Talan Kids посіла друге місце у своїй категорії.

Учениця 4-В класу Анна Бакалина здобула: золото в категорії «Contemporary Dance, Ювенали, Соло»; золото в категорії «Dance Show, Ювенали, Соло»; золото в категорії «Performance, Юніори Формейшн».

Учень 1-Г класу Давид Терещенко Давид здобув друге місце в категорії «ВТК Діти Формейшн Медаль Freedom».

Учениця 1-Г класу Богдана Кравченко виборола перше місце в категорії «ВТК Діти Формейшн Медаль Freedom».

Учениця 1-Г класу Дарія Богатирьова посіла перше місце в категорії «Акробатік денс Бебі соло Кубок», представляє школу спортивного танцю та повітряної акробатики  Irbis.

Учениця 3-А класу Діана Богатирьова посіла першу сходинку в категорії «Денс Фіт, Ювенали соло кубок», представляє школу спортивного танцю та повітряної акробатики  Irbis.

Учениця 3-А класу Мілана Кулик здобула нагороду змагань.

Учениці 1-А класу Даша Орленко, Софія Орлова, Марія Літовченко, Анна Козубенко, Марія Скрипник, Аліса Король, Злата Змага, Софія Кондратенко також вибороли низку нагород змагань.

Учениця 8-А класу Єлизавета Шевчик виборола два перших місця.

Учениця 8-А класу Софія Щербакова здобула чотири перших місця, а також стала Королевою DISCO, виборовши Гран-Прі фестивалю.

Учениця 3-А класу Софія Гавриловська також виборола призове місце.

Учениця 1-В класу Марія Лисокінь посіла перше місце в категорії «Performance Діти Формейшн».

Учениця 1-В класу Поліна Недєлєва – з медаллю в категорії «Формейшн Медаль Freedom» в складі коллективу Royal Family.

Учениця 5-Б класу Софія Дроздова виборола три медалі змагань.

Учениця 1-Д класу Діана Дядя з колективом посіла друге місце.

Учениця 1-Г класу Марія Степаненко здобула перше місце у вільній танцювальній категорії «Діти Формейшн» та друге місце в категорії «Діти Соло».