Пілотна Мрія: Сергій Стецюк серед 86 учасників зі всієї України став амбасадором проєкту

Зовсім скоро в українських школах, ліцеях та гімназіях розпочнеться пілот Мрії – застосунку, який допоможе школярам, батькам і вчителям ефективніше користуватися можливостями освітньої системи.

Учитель інформатики гімназії Стецюк Сергій пройшов відбір, у якому взяли участь понад 600 кандидатів, і потрапив до проєкту як амбасадор.

Він разом зі ще 85 учасниками вже пройшов спеціальний воркшоп, який відбувся в Києві для тренерів Мрії.

Саме ці перші амбасадори невдовзі поїдуть до навчальних закладів у шість областей України, щоб провести інтерактивні тренінги із функціонала застосунку вже для освітян.

Івент у Києві розпочався з мотивувального вступного слова від міністра цифрової трансформації, віцепрем’єр-міністра України Михайла Федорова, який подякував учасникам за готовність долучитися до змін в українській освіті та побажав їм натхнення.

Навчання тривало увесь суботній день, під час якого тренери працювали з функціоналом застосунку, а також знайомилися одне з одним та командою Мрії.

Проєкт реалізовано за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.