Анна Чижик посіла третє місце всеукраїнського етапу мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка

Відбувся фінальний всеукраїнський етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Участь у ньому як переможниця обласного етапу взяла учениця 8-А класу гімназії Анна Чижик.

Вона виконала творчі завдання конкурсу, проявила творчі здібності та розуміння творчості Тараса Шевченка, здійснила аналіз мовно-літературного й культурно-історичного матеріалу, продемонструвала мовну грамотність, а також майстерність володіння художнім словом.

У результаті Анна здобула третє місце конкурсу. Вона вже втретє посідає призове місце у фінальному етапі цього конкурсу.

Підготувала ученицю вчитель Юлія Голінько.