Клуб інтелектуального чтива в гімназії: неформальне спілкування на серйозні теми

Учитель історії гімназії Андрій Стецюк та учениця 10-В класу Ніка Доан створили Клуб Інтелектуального Чтива (КІЧ) «підТЕКСТи». Цю ідею учениця виношувала давно, і нарешті вдалося її втілити.

Відбулася перша зустріч та дискусійна панель на тему «Колгосп Тварин» Дж. Орвелла – «політична казка», яка стала реальністю. Учасники провели обговорення твору, розбір сюжету, навели історичні паралелі, знайшли символи та приховані сенси.

Засідання клубу відбуватиметься раз на місяць за цікавими темами.

«Ідея учням дуже сподобалася. У такому неформального спілкуванні вдалося поговорити про важливі речі, провести історичні паралелі і подивись на ТЕКСТ притчі під призмою сучасності», – розповідає Андрій Стецюк.