Анна Качкар перемогла в конкурсі «Шевченко над часом»

У Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Шевченко над часом», присвяченого 210-й річниці з дня народження Кобзаря.

Учні 3‒11 класів закладів загальної середньої освіти Черкащини долучилися до змагань, що проходили в чотирьох номінаціях: «Малюнок», «Декламація», «Інсценізація»,  «Інфографіка». На розгляд членів журі було надіслано 211 робіт.

Учениця 5-А класу гімназії Анна Качкар також взяла участь у конкурсі. Вона представила роботу в номінації «Декламація».

Анна продемонструвала артистизм та виконавську культуру під час декламації творів Великого Кобзаря та здобула перемогу конкурсу. Її відзначено дипломом.

Підготувала гімназистку вчитель Оксана Мельниченко. Її також відзначено подякою за підготовку переможця.