Учні 8-Б та 10-Б здобули перемоги Всеукраїнського пізнавального конкурсу «Я – Людина!»

Нещодавно відбувся Всеукраїнський пізнавальний конкурс «Я – Людина!», метою якого є популяризація знань про нашу планету, про її різноманітність, знайомство молоді зі звичаями, традиціями, цінностями, досягненнями та невдачами цивілізацій та народів світу для формування толерантного ставлення до відмінностей, які нас оточують. Це міжпредметний конкурс, який містить завдання різного рівня за низкою напрямів.

Учні 8-Б та 10-Б класів гімназії під керівництвом вчителя Світлани Полозенко взяли участь у конкурсі «Я людина» та здобули призові місця.

Тож сертифікати за перше місце здобули:

Денис Буряк, Влад Іщенко, Ірина Голосінська, Єгор Собчук, Анастасія Пастухова, Богдан Тумасов, Софія Бердник, Катерина Зіміна, Роман Ощепков, Владислава Нечипоренко.

Друге місце посіли:

Максим Спека, Василь Сабатін, Олександр Голуб, Максим Овдієнко, Софія Ворона, Богдан Гончар, Камелія Дяченко, Софія Лисенко, Діана Поліщук, Поліна Тимошенко, Тарас Чумак, Анна Близнюк.

Третє місце в Дениса Воротинцева.