Гімназисти – з нагородами танцювальних змагань «Весняний вітер»

У Черкасах, у Палаці спорту «Будівельник», відбувся Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва та Всеукраїнські змагання із сучасних танців «Весняний вітер».

Гімназисти взяли участь у танцювальних змаганнях та вибороли низку нагород.

Учениця 5-Б класу Кіра Федулова пройшла у фінали в досить конкурентних категоріях і здобула три призові місця за сольні виступи, 2 з яких – медальні: одне переможне перше й одне третє, ще одне перше місце виборола в групі.

Учениця 7-Б класу, вихованка школи студії танцю та акробатики «Крок уперед» Олександра Радченко здобула такі нагороди: перше місце в категорії «Змішана вікова категорія продакшн відкрита ліга», перше місце в категорії «Dence Show Відкрита Ліга», перше місце в категорії з командою «Best Show» та отримали грошову нагороду 5 тис. грн, перше місце в категорії «Dance Show Юніори Дует Ліга початкової майстерності».

Учениці 1-А класу Софія Орлова, Марія Литовченко, Марія Шепіль, Анна Козубенко посіли перше місце в групі, також здобули сольні нагороди.

Учениця 3-А класу Софія Гавриловська виборола перше місце змагань.

Учениця 3-А класу Вероніка Джулай здобула перемогу в груповому виступі в категорії «Стріт денс».

Учениця 6-А класу Марина Сукач виборола три золоті та одну бронзову нагороди в різних категоріях.

Учениця 6-А класу Єлизавета Кисленко стала переможницею із сучасного естрадного танцю в змішаній віковій категорії.