Учні гімназії стали переможцями Міжнародного конкурсу з інформатики

Гімназисти випробували свої сили в Міжнародному конкурсі з інформатики БЕБРАС і вибороли низку призових місць. Долучилися до участі учні 5-8-х класів під керівництвом вчителя Наталії Луценко. Їх відзначено сертифікатами за відмінний результат.

Тож переможцями цієї інтернет-олімпіади з інформатики стали:

Іванна Титаренко (6 клас), Андрій Клименко (7 клас), Валерія Калініченко (7 клас), Артем Богдан (7 клас), Данил Алесін (8 клас), Емілія Алікіна (8 клас), Мирослава Герасименко (8 клас), Катерина Зіміна (8 клас), Марія Ланських (8 клас), Артем Вовк (8 клас), Поліна Тимошенко (8 клас), Марія Максимова (8 клас), Мирослав Оніщук (8 клас), Анастасія Пастухова (8 клас), Максим Овдієнко (8 клас), Роман Ощепков (8 клас), Рімма Рум’янцева (8 клас), Софія Романенко (8 клас), Назар Тюпа (8 клас), Дмитро Козубенко (8 клас), Нікіта Хавращук (8 клас), Богдан Тумасов (8 клас).