Гімназисти вибороли 11 нагород обласного фестивалю з робототехніки та стали абсолютним чемпіоном змагань

Гімназія стала майданчиком для проведення Черкаського регіонального фестивалю з робототехніки “Технічні шедеври для майбутнього України”. Участь у змаганнях узяли команди з різних куточків області. Загалом понад 160 учасників із 29 навчальних закладів боролися за перемогу.

Фестиваль охопив низку напрямів: гра роботів – виконання місій на спеціальному тематичному полі, роботосумо, слалом. Також школярі презентували STEM-стартапи та інноваційні моделі робота. У межах заходу діяв і хакатон від рятувальників ДСНС.

Учні гімназії активно долучилися до змагань, вибороли низку нагород та стали абсолютним чемпіоном фестивалю.

У грі роботів учні гімназії здобули три нагороди:

Команда Kiborgs.UA 2.0 – учні 8-Б класу Богдан Тумасов та Максим Овдієнко вибороли друге місце в старшій лізі.

Команда Kiborgs.UA у складі учнів 8-А класу Олександра Шолудька та Ірини Черненко посіла третє місце в старшій лізі.

У молодшій лізі друге місце в команди Junior KIBORGS.UA – учні 6-Г класу Дмитро Чимбай та Максим Гусаченко.

Інноваційна модель робота:

Перше місце виборола команда KIBORGS.UA 2.0 у складі учнів 6-Г класу Іванки Титаренко, Поліни Тимченко, Дмитра Ярового.

Друге місце в цій номінації також у команди KIBORGS.UA – у складі п’ятикласників Вадима Качкара та Ані Качкар.

STEM-startup:

Друге місце в команди Kiborgs.UA – учні 8-А класу Анна Чижик, Марія Лаврега, Давид Мосін, Артем Махаринець.

Сумо автономне:

Команда KiborgsUA 2.0, а саме учень 7-В класу Андрій Потапенко посів перше місце.

Сумо кероване:

Команда Kiborgs.UA, а саме учень 8-Б класу Тарас Чумак виборов третє місце.

Порятунок пораненого – рух робота по чорній лінії:

Перше місце виборола команда KiborgsUA – учень 6-Є класу Дмитро Безпоясий.

Друге місце – команда KiborgsUA 2.0 – учениця 6-А класу Ліза Кисленко.

Хакатон від ДСНС:

Перше місце виборола команда KiborgsUA: учні 10-В класу Даня Купець, Максим Гончаренко та учениця 8-А класу Анна Чижик.

Тренери всіх команд: Микола Цимбал та Андрій Стецюк.