Гімназисти представляли Естонію на «Моделі ООН. Черкаси-2024» і говорили про вплив міжнародних конфліктів на розвиток держави

У Черкасах відбувся міський проєкт «Модель ООН. Черкаси-2024» для лідерів учнівської молоді. Понад 250 учасників зіграли в освітню ситуаційну рольову гру «Модель ООН», під час якої імітується засідання різних органів системи ООН.

Участь у такому проєкті взяли й гімназисти. Навчальний заклад представляла делегація, до складу якої ввійшли Софія Лисенко, Софія Ворона, Софія Дуюнова, Софія Сухомлин та Діана Левина. Вони під час гри представляли країну Єстонію.

Дівчата працювали, як делегати в профільних комітетах над важливою темою: «Вплив міжнародних конфліктів на розвиток держави».

Софія Лисенко здобула нагороду та була відзначена як «Найкращий делегат».

Після офіційної частини наші учні взяли участь у традиційному дипломатичному балу.

Профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із директором департаменту освіти та гуманітарної політики Богданом Беловим також завітали на захід, щоби привітати всіх учасників та відзначити грамотами кращих делегатів.