Діана Головченко стала стипендіаткою голови обласної ради

П’ятеро юних черкащан упродовж 2024 року отримуватимуть стипендію голови обласної ради для обдарованих дітей. Серед них – учениця 8-Д класу гімназії, учениця Черкаської дитячої школи мистецтв по класу фортепіано Діана Головченко.

Її відзначено як володарку Гран-прі міжнародного двотурового фестивалю-конкурсу STARS of CROATIA (Хорватія), Канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Торонто 2022», лауреатку I премії міжнародного двотурового фахового конкурсу талантів «Алея зірок України 2023».

«Юні й беззаперечно талановиті! Це про наших дітей. Обдарованих черкащан, які своєю сміливістю, майстерністю й ентузіазмом вже підкорили не один міжнародний турнір, не одну світову сцену. Щиро бажаю діткам успіху! Дуже приємно, що Черкащина рясніє такими талантами і в наших силах їх підтримувати й стимулювати», – прокоментував голова обласної ради Анатолій Підгорний.

За інформацією Черкаської обласної ради