Хлопці 9-Д та дівчата 9-В представлятимуть гімназію на міському етапі змагань із волейболу «Пліч-о-пліч»

У гімназії в самому розпалі старти першого шкільного етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Нещодавно визначився переможець із футзалу, а нині вже фінішували і змагання юних волейболістів.

У фіналі шкільного етапу з волейболу серед юнаків перемогу здобула команда 9-Д класу, яка виявилася сильнішою в грі проти 8-А. Серед десяти волейбольних команд дівчат перемогу у фіналі проти 8-В класу здобули гімназистки 9-В. Тепер ці дві команди матимуть честь представляти гімназію на міських змаганнях із волейболу.

Також цього тижня розпочалися групові змагання з баскетболу серед хлопців та дівчат. Тому зовсім скоро ми дізнаємося переможця із цього виду спорту.