Перша медична допомога, знайомство зі зброєю, кінологічна служба: гімназисти зустрілися з військовими Національної гвардії України

До гімназистів завітали представники однієї з військових частин Національної гвардії України. Участь у спілкуванні взяли учні 6-А, 9-Б, 9-В, 9-Г, 9-Д класів. Військові представили їм три різні напрями.

Спочатку гімназисти дізналися про принципи та правила надання першої медичної допомоги пораненим. Зокрема, щодо накладення турнікетів, проведення евакуації, кола 360, видів бандажів, тампонування, допомоги при переломах, накладення шин. Учні мали змогу спробувати накласти турнікет.

Потім військові ознайомили з видами зброї – автоматами, пістолетом, снайперською гвинтівкою, показали, як проводити розбірку та збірку.

На подвір’ї закладу представники кінологічної служби продемонстрували елементи підготовки та навченості службових собак, яких використовують під час різноманітних заходів, для пошуку зброї, вибухових речовин, контрабанди.