Гімназисти вибороли низку перемог на «Танцюючому листопаді»

Минулими вихідними в Черкасах відбувся Всеукраїнський фестиваль та змагання, чемпіонат Черкаської області із сучасної хореографії «Танцюючий листопад». Учні гімназії взяли активну участь та вибороли низку нагород.

Учениця 4-В класу Ірина Ткач здобула 6 золотих нагород – перші місця у таких категоріях: «Диско Ювенали 1 Соло 1 Ліга», «Диско Ювенали 1 Соло Відкрита ліга», «Диско Слоу Ювенали 1 Соло Відкрита ліга», «Диско Слоу Ювенали 1 Соло 1 Ліга», «Lyrical Ювенали 1 Соло 1 Ліга», «Lyrical Ювенали 1 Соло Відкрита ліга».

Учениця  5-Б класу Вікторія Сивак посіла два перші місця у складі команди танцювального клубу «ТАІР».

Учениці 1-А класу Дар’я Орленко, Софія Орлова, Марія Літовченко, Анна Козубенко здобули призові місця.

Учениця 6-Б класу Аріна Іванова виборола дві перемоги в категоріях «Диско Слоу Юніори Продакшн Відкрита Ліга», «Джаз-фанк Юніори Продакшн Відкрита Ліга».

Учениці 1-Д класу Мілана Попелуха та Діана Дядя посіли друге місце в категоріі  «Діти Формейшн Ліга початкової майстерності», представляли колектив Talankids.

Учениця 1-Г класу Богдана Кравченко також виборола перше місце.