Учні та вчителі гімназії створили аудіоуроки української мови, які транслюють у черкаських тролейбусах

Упродовж кількох тижнів у черкаських тролейбусах триває пілотний проєкт – там транслюють аудіоуроки української мови, а саме: ролики з порадами та правилами.
До створення таких уроків долучилися вчителі та учні гімназії. Зокрема, мовний матеріал добирали вчителі професійної спільноти вчителів-філологів, а координували процес реалізації Юлія Голінько й Світлана Полозенко. Тексти читали учениця 8-А класу Анна Чижик й учень 8-Б класу Олександр Голуб. Запис аудіороликів відбувався в гімназійній студії.
Нині почути аудіоуроки української можна в 15 тролейбусах.
Проєкт реалізували у співпраці КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології та закладів освіти Черкас.
Журналісти «Суспільне Черкаси» розповідають про цю ініціативу, а голоси учнів гімназії звучать у роликах на початку та наприкінці сюжету.