Гімназисти вибороли нагороди танцювально-акробатичних змагань Freedom of Dance

Танцювально-акробатичні змагання Кубок Центрального регіону Freedom of Dance відбулися в Черкасах, у Палаці спорту «Будівельник».

Участь у них узяли учні гімназії та вибороли низку нагород.

Учениця 2-А класу паняночок, вихованка школи танцю Soul Dance Аліса Ганицька виборола низку нагород: 1 місце у категорії «Contemporary. Діти. Соло», 1 місце у категорії «Free style. Ювенали. Формейшн» у складі групи, 1 місце у категорії «Contemporary. Ювенали. Формейшн» у складі групи, 2 місце у категорії «Імпровізація. Діти. Соло».

Учениця 2-Б класу Соломія Андрушко разом із колективом спортивно-танцювальної студії «Оріон» виборола перше місце в категорії «Діти Формейшен Медаль».

Учениця 3-А класу Діана Богатирьова виборола 4 перших місця.

Учениця 3-А класу Софія Бірюкова також із нагородами.

Учениця 4-В класу Ірина Ткач здобула перше місце в категорії «Disco Show Ювенали» та перше місце в категорії «Slow Show Ювенали».

Учениця 4-В класу, вихованка школи акробатичного танцю Acro Dance Анна Бакалина Анна посіла 1 місце в категорії «Modern, Jazz Ювенали. Соло», 1 місце в категорії  «Modern, Jazz. Дует. Кубок», 1 місце в категорії «Performance. Змішана вікова категорія».

Учениця 6-А класу Марина Сукач виборола два золота в категоріях «Естрадний танець. Юніори. Солою Медаль» та «Модерн. Джаз. Юніори. Соло».