Восьмикласників запрошують на безплатне навчання з основ програмування

У гімназії відбулася зустріч учнів восьмих класів із представниками Черкаської міської станції юних техніків та Інжинірингової школи Noosphere. Гімназистам презентували навчальний курс «Основи програмування: мобільні застосунки ОС Android», завдяки якому можна дізнатися більше про основи комп’ютерних мереж та хмарних сервісів, основні мови розробки для ОС Android, принципи тестування застосунків тощо. Результатом навчання може стати розроблення та реалізація власного мобільного застосунка. Участь у такому курсі безоплатна.

Гості також представили учасникам зустрічі приклади застосунків, створених юними розробниками. А ще наголосили на тому, що розроблення додатків – це насамперед робота в команді, де кожен може реалізувати свої вміння та навчитися нового.