Андрій Стецюк та Ірина Завіновська стали співавторами програми «Моя Черкащина» для школярів регіону

В області започаткували новий навчальний проєкт, аби сучасно, цікаво та в деталях розповісти школярам про історію рідної Черкащини та сформувати ще один інструмент для освітян у межах національно-патріотичного виховання дітей. Про це інформують на сторінці голови обласної військової адміністрації Ігоря Табурця у фейсбуку.

«Курс «Моя Черкащина» викладатимуть учням 7-11 класів. Над посібником і програмою працювала творча група з науковців і вчителів. Вони опрацьовували не лише фактичний матеріал, а й розробляли різні практики й активності. Історію теж можна вивчати по-сучасному», – наголошує Ігор Табурець.

Співавторами програми «Моя Черкащина» стали вчителі історії гімназії Андрій Стецюк та Ірина Завіновська.

«На розробленням програми група працювала майже пів року. Важливий акцент робили на патріотичному вихованні учнів, вивченні історії рідного краю та різних сучасних потрібних учням компетентностях. Йдеться про вміння працювати з новітніми технологіями, створювати нестандартні проєкти», – розповів Андрій Стпецюк.

Такі посібники отримають усі школи області.