Водні протистояння: відбулося закриття другої табірної зміни в «Планеті дитинства»

Завершився відпочинок дітей другої зміни в таборі «Планета дитинства». Цей літній період був наповнений веселощами, пригодами та безмежними емоціями. Під час закриття зміни особливу роль мали водні розваги, які допомогли дітям врятуватися від спекотного літнього  сонця.

Однією з найяскравіших подій стала велика водна стрілянина. Вихованці з радістю погодилися взяти участь у цій неймовірній битві з водними пістолетами та  кульками. Вони проявляли максимум винахідливості, вигадуючи стратегії та тактики.

Завдяки великій водній стрілянині та конкурсам з використанням води, юні відпочивальники мали нагоду не тільки побавитися, але й навчалися працювати в команді, розвивати тактичне мислення та швидко приймати рішення. Крім того, такі розваги допомогли дітям побороти страх перед водою та зробили навчання щодо безпеки водних розваг цікавим та захопливим.