У «Планеті дитинства» бадьоро та спортивно долучилися до заходу «Активний бадмінтон – крок до перемоги»

Цього разу до юних відпочивальників літнього денного табору «Планета дитинства» завітали представники Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».  Вони провели для дітей спортивний захід «Активний бадмінтон – крок до перемоги» у межах проєкту «Активні парки – локація здорової України».

Учасники мали змогу випробувати себе на різних тематичних станціях, зокрема «Футбол», «Вправи з координаційною драбиною», «Бадмінтон», «Фрізбі», де змогли дізнатися більше про кожну з цих спортивних дисциплін.

Також діти були долучені до активностей зі скакалками, австралійським бумерангом, ігор з м’ячем.