Театр – вічне мистецтво: у цьому переконалися учні 10-Б класу, відвідавши виставу «За двома зайцями»

«Широковідомий комедійний твір постав перед глядачами цікавою п’єсою з повчальним сюжетом. Щирий сміх, яскраві герої, незабутня атмосфера – і ось ти вже частина цього дійства. Це було неймовірне перетворення класичної п’єси на сучасний манер: міщанське життя зобразили з найвитонченішим смаком!» – так діляться враженнями учні разом із класним керівником Наталею Черненко.

Десятикласники із захватом аплодували та після закінчення вистави емоційно та бурхливо обговорювали всі цікаві моменти славетної п’єси. Так закінчився ще один навчальний рік. Попереду нові враження й емоції. Зустрічай, гімназіє, майбутніх випускників!