Гімназисти вибороли перемоги на всеукраїнській онлайн-олімпіаді з англійської мови

Кафедра іноземних мов гімназії підготувала учнів для участі у Всеукраїнській онлайн-олімпіаді TalkEn.Cloud та Green Country.

У результаті гімназисти різних класів вибороли кількадесят призових місць. У скарбничці – 9 сертифікатів першого ступеня та 22 сертифікати другого ступеня.

Підготували учнів вчителі Олена Козачинська, Наталія Захаричева, Ірина Ждан, Марина Ніколаєнко.

Серед переможців: Данііл Сальтевський (8-Г), Катерина Вороновська (8-Г), Артем Вахненко (8-Г), Аліса Лесечко (8-Г), Єгор Яковенк (8-Г), Руслана Іщук (8-Г), Антоніна Хомідова (8-Г), Анна Смуглій (8-Г), Нікіта Панфьоров (8-Г), Софія Лисенко (9-Б), Василь Сабатін (9-Б), Іван Соболев (10-А), Єлизавета Борисенко (10-А), Олександр Білозерська (10-В), Ангелина Силенко (11-Д), Вікторія Нестеренко (10-А), Роман Костенко, Євгенія Тараненко (9-Г), Вікторія Мішенко (9-Г), Владислава Колядко (9-Г), Каріна Шевченко (8-В), Ніка Доаг (9-В), Марія Соляник (9-В), Карина Сіряченко (10-А), Варвара Коваль (10-А), Яна Раковська (10-А), Михайло Журба (10-А), Анастасія Лут (10-А), Ліка Мальована (8-Д), Єгор Долгушин.