Партнерство з Німеччиною: 9-Б стали учасниками онлайн-зустрічі з учнями школи Фрідріх-Харкорт Шуле

Гімназія продовжує налагоджувати партнерські відносини з навчальними закладами інших країн. Нині розпочала співпрацю з німецькою школою Фрідріх-Харкорт Шуле. Усе – задля обміну досвідом, нових знайомств, можливості гімназистів поспілкуватися з носіями мови, розширити кругозір, розповісти про свою країну, презентувати власні напрацювання.

Цього разу учні 9-Б класу під керівництвом учителя Тетяни Доги взяли участь у відеозустрічі зі школярами з Німеччини. Гімназисти представили місто Черкаси та гімназію, поділилися інформацією про особливості навчання.

Учні німецької школи також розповіли про своє місто Гердеке та про школу, чим вона особлива.

Діти цікаво поспілкувалися, дізналися більше про умови навчання та життя в Німеччині, а також обговорили подальші плани про співпрацю.