Одинадцятикласники знайомилися з процесом виготовлення ліків

Учні 11-В та 11-Д класів разом з учителем хімії гімназії Оленою Заболоцькою відвідали фармацевтичну компанію «Юрія Фарм», зокрема надсучасне підприємство «Хемотека». Це унікальне високотехнологічне виробництво ліків в Україні.

Упродовж екскурсії учні спостерігали за роботою працівників з реагентами та реактивами. Старшокласники мали змогу поспілкуватися з фахівцями та побачити на власні очі роботу деяких приладів.

«Хемотека» – перший в Україні компаудінг-центр, що спеціалізується на виготовленні високоякісних протипухлинних лікарських засобів, враховуючи всі індивідуальні потреби пацієнта. Виробничі потужності створені відповідно до міжнародних норм і стандарів GPP (Good Pharmacy Practice).

«Завдяки Ганні Северіній, доктору фармацевтичних наук, доценту кафедри фармацевтичної хімії Харківського національного фармацевтичного університету, ми мали змогу відвідати підприємство та зануритися в процес виготовлення ліків», – діляться враженнями учасники зустрічі.