Тренінговий урок про дружбу для паняночок провела мама учениці

Паняночки 4-А класу стали учасницями тренінгового уроку «Який він, справжній друг?». Провела такий незвичний захід для дівчаток мама учениці Вікторія Шепіль.

Такий урок допоміг розширити і поглибити поняття «дружба», навчити дітей цінувати дружбу та друзів, сприяв формуванню добрих відносин між дітьми в класі та створенню дружнього дитячого колективу, вихованню чемного ставлення одна до одної, прагненню бути товариським і ввічливим, а також його провели задля профілактики й недопущення проявів булінгу в колективі.

Для зацікавлення паняночок залучили й популярного серед підлітків персонажа Венздей.

Діти виконували завдання, вчилися робити компліменти і завершили веселою руханкою-танцем у стилі Венздей.