Гімназисти – з нагородами танцювальних змагань FREEDOM OF DANCE

8-9 квітня в м. Черкаси в спорткомплексі «Будівельник» відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс (танцювально-акробатичні змагання) FREEDOM OF DANCE.

Учні гімназії вже традиційно долучилися до такого конкурсу, продемонстрували свої таланти й вибороли низку нагород.

Учень 3-К класу Матвій Гайдамак посів перше місце.

Учениця 1-А класу паняночок, вихованка школи танцю Soul Dance Аліса Ганицька здобула три перші місця – у категоріях «Contemporary Діти Соло Кубок Вища Ліга», «Імпровізація Діти Соло Кубок Вища Ліга», «Акробатичне Шоу Діти Соло Вища Ліга» та перше місце у складі групи.

Учениця 1-Д класу Софія Бондар у складі колективу школи танцю Inside посіла 1 місце в категорії «Продакшн Вища Ліга» та 2 місце в категорії «Modern, Jazz Вища Ліга».

Учениця 5-А класу Марина Сукач здобула три перші місця – із сучасного танцю особисто, в дуеті та з фристайлу, а друге місце – з естрадного танцю.

Учениця 6-Б класу Олександра Радченко виборола дві бронзові нагороди у категоріях «Данс шоу Ювенали Соло Кубок Вища Ліга» та «Бест Бест шоу групс».

Учениця 6-Б класу Каріна Зоря посіла перше місце в категорії «Контемпорарі Юніори Мала Група Медаль Фрідом Вища Ліга», перемогу в категорії «Данс шоу Ювенали Дует Діадема Вища Ліга» та третє місце в категорії «Данс шоу Юніори Формейшн Медаль Вища Ліга».

Учениця 3-В класу Анастасія Годуліна посіла перше місце у номінації «Естрадний танець дебют».

Учениця 3-В класу Ірина Ткач здобула 1 місце у категорії «Slow Individual Ювенали Соло Вища Ліга» та 1 місце у категорії «Slow  Show Ювенали Соло Вища Ліга».

Учениця 5-Б класу Єва Кондратенко виборола перше місце у колективному танці.

Учениця 5-В класу Валерія Майстренко посіла перше місце в категорії «Диско шоу Ювенали Соло Діадема Дебют».

Учениця 5-В класу Анастасія Воронова також перемогла в категорії «Данс шоу Євенали Формейшн».

Учениця 5-В класу Поліна Дубровіна посіла перше місце в категорії «Фанк Юніори Мала Група Кубок Дебют».

Учениця 2-А класу Діана Богатирьова виборола п’ять перших місць у різних категоріях змагань.