Веселковий понеділок: у початковій школі гімназії стартував кольоровий тиждень

Учні початкової школи цього тижня поринуть у кольоровий світ – стартував кольоровий тиждень. Кожний день відповідатиме певному кольору. Діти й вчителі приходитимуть в одязі того кольору, якому відповідає день, та виконуватимуть різноманітні завдання, виготовлятимуть вироби та розважатимуться.

Понеділок – день казковий, кольоровий, веселковий.

Гімназисти активно долучилися до заходів різнобарвного дня: стали учасниками ранкової зустрічі «Подорож у Кольорову країну» та інтерактивної гри «Як запам’ятати кольори веселки?», спілкувалися на тему «Звідки беруться різні кольори», розважалися під час артстудії «Веселковий день», малювали веселку на щоці чи руці, співали й танцювали під «кольорові» пісні.

Серед прикладів заходів:

Кадети 2-К та паняночки 2-А класів активно провели ранкову зустріч.

Учні 4-К класу долучилися до творчої майстерні та створили веселкову композицію на асфальті.

Паняночки 4-А класу також стали учасницями артстудії «Веселковий день».

Учні 1-В класу шукали веселку та виконували цікаві завдання.

Учні 4-В класу також шукали веселку та прийшли в одязі улюблених кольорів.

Учні 2-Д класу брали участь в обговоренні питань, пов’язаних з веселкою, працювали творчо, натхненно.

Учні 3-Б і 4-Б класу «Інтелекту України» виконували практичну роботу з інформатики, дізнавалися більше про веселку, малювали її та покращували настрій.

Учні 1-К класу створювали веселкові смайлики.

У 4-Г класі весело й пізнавально пройшов день: учні досліджували й збагачували знання про веселку та її кольори, а також вивчили вірш про кольори веселки, переглянули пізнавальне відео і намалювали веселку.