Учні 10-А класу обговорювали тему повоєнної відбудови на проєкті «Модель ООН. Черкаси 2023»

У Черкасах відбувся освітній проєкт «Модель ООН. Черкаси 2023». Майже 200 учнів різних навчальних закладів міста долучилися до заходу. Учні 10-А класу гімназії також зіграли в освітню імітовану гру «Модель ООН». Серед учасників – Вікторія Нестеренко, Денис Романюк, Лада Стеценко, Діана Горб, Яна Раковська та Тимур Разумков.

Цьогоріч основною темою для обговорень обрали «Повоєнна відбудова міжнародного ладу, реформування системи міжнародних інституцій».

Зміст: дія сесії розгортається в найближчому майбутньому, умовно – наприкінці 2023 року. рф визнана країною-терористом на рівні Генасамблеї ООН і виключена з організації. Країни скликають позачергове засідання в комітетах, аби закласти засади оновленого світоустрою, який буде стійким до глобальних викликів, на кшталт імперіалістичних воєн і популістичного авторитаризму.

Участь у такому заході допомагає школярам краще орієнтуватися в суспільно-політичному житті різних країн світу, дізнаватися більше про міжнародні відносини.