Гімназисти діляться з учителями результатами стажування в міській раді

Учні гімназії, які цьогоріч стали учасниками стажування в органах місцевого самоврядування, презентують результати участі в проєкті. Це відбувається під час щотижневої наради колективу. Так буде упродовж кількох тижнів.

Педагогам це дає змогу дізнатися про особливості стажування, що це дало учням, які висновки вони зробили, до якої діяльності долучилися. А учасникам – поділитися враженнями та підбити підсумки.

Крім того, кожен стажер залежно від напряму, який він обрав для стажування, пропонує певний проєкт для реалізації безпосередньо в гімназії. Таким чином здобуті знання та навички в органах місцевого самоврядування будуть корисними, а учні зможуть втілити задумане.

Так, нині гімназисти вже долучаються до організації благодійного заходу, який запланований у навчальному закладі до Великодня.