Анна Смоляр та Вероніка Кириченко вдало пройшли стажування в міській раді та поїдуть до Латвії

У Черкасах завершилося стажування активної учнівської молоді в органах місцевого самоврядування. Воно тривало із січня до березня у дві зміни. Усього участь у практиці у департаментах Черкаської міської ради та на комунальних підприємствах взяло 132 учні з різних черкаських шкіл. Серед них – гімназисти різних класів.

Усі практиканти отримали відповідні сертифікати. А 5 учнів простажуються із міським головою Анатолієм Бондаренком та поїдуть на тижневе навчання до міста-побратима Вальмієра (Латвія). Зокрема, дві учениці гімназії – Анна Смоляр та Вероніка Кириченко.

Привітати стажистів із успішним проходженням практики на урочистий захід завітали міський голова Анатолій Бондаренко, його заступниця – кураторка освітньої галузі Анастасія Чубіна та керівники структурних підрозділів та підприємств, де школярі проходили стажування.

«Я вкотре переконався, що наші діти – найкращі. Ви молоді, амбітні, цілеспрямовані, розумні та енергійні. Під час стажування у Черкаській міській раді кожен з вас отримав неоціненний досвід і зміг вникнути в усі тонкощі управлінської діяльності. У вас була нагода стати частинкою міської влади і запропонувати свої свіжі і цікаві ідеї для розвитку наших Черкас. Отримані вами знання стануть безцінним скарбом і допоможуть вам у подальшому житті», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

«Це прекрасно, що за підтримки Анатолія Бондаренка ми знову відновили традицію стажування активної учнівської молоді, адже таким чином ми виховуємо відповідальність молоді за майбутнє міста. Не зупиняйтеся на досягнутому, оскільки ваше майбутнє залежить від вас. Пам’ятайте, що тільки сміливі мають щастя», – сказала Анастасія Чубіна.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради