Правило – нічого не чіпати: учні 6-Б стали учасниками уроку з мінної безпеки від ДСНС

Про небезпеки великої війни, предмети, що становлять загрозу, правила безпечної поведінки та інші важливі речі розповіли співробітники Головного управління ДСНС України в Черкаській області учням 6-Б класу гімназії. Так минув урок із мінної безпеки.

Гості презентували дітям фільм про вибухонебезпечні предмети та фотографії їх видів. Наголосили на тому, яка причина дії заборони на відвідування лісів та берегової смуги.

Також учням пригадали послідовність дій, якщо раптом натрапили на підозрілий предмет. Головне правило: нічого не чіпати. Алгоритм такий: зупинитись, опанувати себе, позначити місце, відійти назад на відстань 100 м, зателефонувати 101.

Пригадали гуртом також, як діяти під час повітряної тривоги, що має бути в тривожній валізі та як боротися з панікою.

Також співробітники управління презентували та подарували гімназистам навчальну гру «Підказки в надзвичайних ситуаціях» та посібник «Загадки на тему мінної безпеки».