Гімназисти долучилися до реалізації проєкту «Збережемо первоцвіти»

Гімназія бере участь в екологічному конкурсі «Збережемо первоцвіти». Аби привернути увагу дітей, молоді, містян до проблеми охорони ранньоквітучих лісових рослин, гімназисти активно реалізували низку заходів. Керівником проєкту виступила вчителька хімії Олена Заболоцька.

Учениці 11-В та 9-Б класів провели акцію «Збережемо первоцвіти» серед учнів початкової школи, а саме: створили тематичну презентацію, плакати-заклики та підготували й провели майстер-клас із виготовлення паперових первоцвітів.

З великим задоволенням учні 3-х та 4-х класів долучилися до цієї акції. Тож вони дізналися чимало корисної інформації про первоцвіти та виготовили квіти з паперу власноруч.

Також хлопці 11-В класу розмістили інформаційні плакати із закликом берегти первоцвіти на дошках оголошень біля під‘їздів.