Гімназія передає дрон захисникам

Редакція 18000 та волонтерка Вікторія Хамаза здійснили перший мегазбір цього року – зібрали кошти на 14 дронів “Мавік-3” для наших військових.

Дрони будуть закуплені та передані Третій штурмовій бригаді (Другий батальйон), Легіону Свободи, Окремому стрілецькому батальйону з Черкас, 209 окремому протитанковому дивізіону, 77 окремій аеромобільній бригаді ДШВ та іншим бійцям, які боронять нашу країну прямо зараз і де перебувають хлопці з Черкащини.

Один із цих дронів – від колективу гімназії № 9. Долучилися всі: педагоги, учні та батьки.

“Ми дуже чекаємо на перемогу і намагаємося наблизити її всіма силами. І без підтримки колективу, батьків, учнів це було б набагато складніше. Вдячна кожному за долучення до такої важливої справи”, – наголошує директорка гімназії Ірина Топчій.

Щирі слова подяки кожному, хто добрими справами та небайдужістю наближає Перемогу!