Діти захисників отримали третю частину подарунків

Черговий вантаж надійшов на Черкащину від друзів України за кордоном. Цей проєкт розпочали ще восени минулого року, аби підтримати дітей, батьки яких захищають Україну в найгарячіших точках.

Американські друзі реалізували мрії та побажання гімназистів, про які вони зазначили в листах до Святого Миколая.

Нарешті надійшла вже третя частина такого подарункового вантажу, який містив планшети, телескоп та інші приємні сюрпризи.

Таку підтримку для учнів гімназії вдалося отримати завдяки ініціаторам проєкту «Помічники Святого Миколая» з Американського фонду Revived Soldiers Ukraine («Відроджена солдатська Україна») Лілії Каменчук, її помічниці Олені, дружині воїна Олені Сороці та захиснику, який нині продовжує й волонтерську діяльність, Олексію Святенку. Дуже активно долучилася до реалізації проєкту й учитель гімназії Тетяна Берко.

Усі подарунки вручив гімназистам Олексій Святенко.

«Наші друзі, які нині перебувають у США, Франції, об’єдналися, аби підтримати українських дітей. Майже 200 подарунків вдалося організувати на Черкащину», – зазначив Олексій.