Гімназисти отримали відзнаки в міській раді за виборені нагороди на світових змаганнях з карате

У Черкаській міській раді спортсмени Школи традиційного карате «Окінава» отримали відзнаки, подарунки та квіти за вагомий особистий внесок у популяризацію занять спортом серед дітей та молоді, підвищення іміджу держави і міста на Всеукраїнській та міжнародній спортивній аренах.

Зокрема – за здобуття золотих, срібних та бронзових нагород у складі національної збірної команди України на чемпіонаті світу з традиційного карате та Дитячому Кубку Світу WORLD TRADITIONAL KARATEDO CHILDREN’S CUP, що проходили 9-10 грудня 2022 року в м. Люблін, Республіка Польща.

Серед відзначених – учні гімназії: Софія Лямін (3-Б клас), Дар’я Манушкіна (5-Є клас) та Софія Зубань (6-А клас).