Дітям вручили подарунки від американських помічників Святого Миколая

Американські друзі допомогли реалізувати різдвяні мрії дітей, батьки яких захищають Україну в найгарячіших точках. Прибула друга частину вантажу – і подарунки вручили учням гімназії, які напередодні писали листи Святому Миколаю та розповідали про свої заповітні бажання.

Таку підтримку надали завдяки ініціаторам проєкту «Помічники Святого Миколая» з Американського фонду Revived Soldiers Ukraine («Відроджена солдатська Україна») Лілії Каменчук, її помічниці Олені, дружині воїна Олені Сороці та захиснику, який нині продовжує й волонтерську діяльність, Олексію Святенку. Підтримувала цей проєкт і допомагала в реалізації учитель гімназії Тетяна Берко.

Подарунки дітям вручив «помічник Святого Миколая» Олексій Святенко, який завітав у гості.