Учні 5-Д стали переможцями акції “Активні парки – локації здорової України”

Учні 5-Д класу разом із вчителем фізкультури Вікторією Токар взяли участь у всеукраїнській акції “Активні парки – локації здорової України” та стали переможцями.

Найактивніших учасників, а саме: Настю Квітку та Єву Жуган, Ксюшу Богун і Даню Мусієнка, Сашу Качур, Олексія Радченка та Вадима Томенка – нагородили чудовими корисними сувенірами.

“Активні парки – це акція, яка допомагає долучатися до класних ініціатив. Це не тільки об’єднує учнів класу, оздоровлює, а й допомагає їх здружити, бо наші діти відчувають себе єдиною командою!” – так коментує участь своєї доньки мама Єви Жуган.

‘Звичайно, найскладнішим було знімати і монтувати саме відео. Але це насамперед допомагає згуртувати наших дітей і показати, що вони одне ціле”, – коментує мама учасниці конкурсу Саші Качур.