Учні 5-Г класу перемогли у всеукраїнському челенджі «Активні парки – локації здорової України»

Учні гімназії різних класів долучилися до всеукраїнського челенджу «Активні парки – локації здорової України». Вони виконували спортивні вправи в онлайн та офлайн-режимах, готували відео та розміщували в соцмережах для участі. Учні 5-Г класу робили це спільно з учителем фізичної культури Вікторією Токар. У результаті вони стали переможцями челенджу та отримали корисні подарунки від організаторів.

«Наша гімназія завжди рухається вперед, намагається бути корисною для кожної дитини. Тому й НУШенята п’ятих класів завжди підтримують ініціативи та беруть участь у різноманітних проєктах. Челендж від «Активні парки локації здорової України» зацікавив мене, дітей та їхніх батьків. Виконали гуртом вправи та перемогли. Але також були діти, які разом з батьками відвідали локацію «Активні парки» самостійно та підготували чудові відео. Хочу відзначити Жуган Євангеліну, Качур Олександру, Павлюченка Макара, Шитих Олексія та Каріну, Богун Ксенію, Павленко Дашу. Наполеглива праця, фізичні активності, навчання відволікають нас від сумних новин та наближають нас до Перемоги. Дякую «Активним паркам», дітям, батькам та адміністрації гімназії за підтримку», – зазначає Вікторія Токар.