Кадети й паняночки других класів долучилися до різдвяно-новорічного дійства в театрі

Паняночки і кадети 2-А і 2-К класів завітали до Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка вперше після відновлення. Разом стали учасниками дійства «На Миколая чекаємо, Новий рік зустрічаємо».

Діти в захваті від свята. Вони мали можливість разом з артистами театру поспівати та потанцювати, пригадати традиції святкування зимових свят, також отримати щирі вітання від святого Миколая. Свято провели в найкращих традиціях українського народу. А ще діти були щасливі побачитися та поспілкуватися.

Діти, батьки та вчителі дуже вдячні артистам та усім працівникам театру за теплу атмосферу та високий професіоналізм.

«Хочемо привітати всіх з прийдешніми святами. Добробуту, злагоди та миру в кожному домівку», – вітають усіх учні й батьки других класів.