Анна Чижик перемогла з 12 предметів на олімпіаді «Всеосвіта – Осінь 2022»

Відбулася всеукраїнська онлайн-олімпіада з різних навчальних предметів «Всеосвіта – Осінь 2022».

Учениця 7-А класу гімназії Анна Чижик також випробувала свої сили в цих змаганнях з багатьох предметів. Результат гімназистки вражає.

Анна виборола переможне перше місце з англійської мови, фізики, української мови, української літератури, зарубіжної літератури, алгебри, геометрії, хімії, історії України, географії, німецької мови та біології.

Дівчину відзначили дипломами за наполегливість, високий рівень теотеритичних знань і практичних навичок, рішучість, ентузіазм та вміння нестандартно й самостійно вирішувати завдання з підвищеним рівнем складності.

Нагадаємо, минулого року учениця також здобула перші місця з 10 предметів цієї зимової олімпіади.