Паняночки-другокласниці знайомилися з територією рідного краю в краєзнавчому музеї

Панянки 2-А класу разом із батьками та вчителькою Анелею Тарноруцькою завітали до Черкаського обласного краєзнавчого музею, щоб краще зрозуміти тему «Що “розкаже” про територію рідного  краю краєзнавчий музей?».

Такий захід влаштували в межах вивчення на уроках «Я досліджую світ» в листопаді теми «Територія».

Красуні були щасливі так цікаво провести суботній день, поспілкуватися. Діти та батьки вдячні за цікаву екскурсію працівникам музею.

«Маємо в скарбничці нові слова: екскурсія, експонат, експозиція, вітрина, екскурсовод, реліквія», – ділиться результатами екскурсії вчителька.

Крім того, під час вивчення цієї теми учениці більше довідаються про свою країну, рідне місто; дізнаються більше про межі та кордони; дослідять, які тварини мешкають і які рослини ростуть поруч; пригадають правила поводження у громадських місцях; а також прочитають уривки з книги Наталії Чуб «Цікаві правила дорожнього руху».