Гімназисти здобули низку нагород на «Танцюючому листопаді»

Фестиваль «Танцюючий листопад» зібрав у Черкасах кілька тисяч учасників із Харкова, Одеси, Ірпеня, Києва, Черкас та області. Тривали змагання упродовж двох днів в палаці спорту «Будівельник».

Танцівники змагалися особисто та в командах за напрямами: диско, диско-слоу, танцювальне шоу, хіп-хоп тощо.

Участь у змаганнях взяли й учні гімназії та вибороли нагороди.

Учениця 4-Б класу Вікторія Сивак виборола дві золоті медалі.

Паняночки 2-А класу Аліса Акінчева, Діана Оржехівська та Софія Бірюкова – також з медалями, а Діана Богатирьова має чотири перемоги та одне срібло.

Паняночки 1-А класу, вихованка школи танцю “Soul Dance” Аліса Ганицька здобула перше місце.

Учениця 8-Б класу Кіра Щириця та учень 8-А класу Ілля Зайцев у складі ансамблю бального танцю «Аллегро» здобули перемогу.

Учениці гімназії Вікторія Савенко (3-В клас), Світлана Кривенко (3-Г клас) і Вікторія Радченко (3-Д клас) у складі танцювального колективу “Talan Kids” також вибороли перемогу.

Уучениця 3-В класу Анна Бакалина посіла перше місце.

Учениця 6-А класу Вероніка Салипчук також посіла першу сходинку.