Гімназисти, які відвідали урок-екскурсію в ЦНАПі, поділилися враженнями

Учні 9-А та 9-В класів гімназії стали гостями Центру надання адміністративних послуг. Після відвідин закладу діти поділилися враженнями:

«Мені подобається, коли уроки проходять у такій нестандартній формі, де можна не лише почути суху теорію, але й зрозуміти, як ці знання можна застосувати у реальному житті».

«Працівники ЦНАПу приділили нам свій час та увагу, за що ми їм дуже вдячні. Вони розповіли нам стільки цікавинок. Тепер я знаю, куди звертатися, аби отримати ID-картку. Що незабаром і зроблю».

«Мої батьки неодноразово зверталися до ЦНАПу. Тепер і я там побував. Насправді це дуже зручно, коли в одному місці можна отримати безліч різноманітних послуг, оформити документи тощо».

«Це так круто, коли представники влади мають бажання поспілкуватися зі школярами, презентувати, чим займаються. Мало того – запитати, чи все зрозуміло, чи все сподобалося, чи є якісь побажання для покращення».