Анастасія Самелюк, Станіслав Душейко та Кіра Надюк отримуватимуть муніципальні стипендії

Обдаровані школярі Черкас, які продемонстрували найвищі результати в навчанні та в позакласній роботі, вже традиційно отримуватимуть муніципальні стипендії. Йдеться про дітей, які мають високі досягнення в навчанні, є переможцями та призерами предметних олімпіад, спортивних змагань, мистецьких конкурсів та інтелектуальних турнірів. Розмір щомісячної стипендії – 2 тисячі гривень.

Цього року троє гімназистів також здобули муніципальні стипендії. Це – Анастасія Самелюк, Станіслав Душейко та Кіра Надюк.

Школярів привітали міський голова Анатолій Бондаренко, заступниця міського голови Анастасія Чубіна та вручили їм відповідні свідоцтва.

Тож ученицю 11-А класу Анастасію Самелюк відзначили «За високі досягнення у винахідницькій діяльності, технічній творчості».

Учень 11-Б класу Станіслав Душейко отримав свідоцтво «За високі досягнення в спорті».

Ученицю 8-А класу Кіру Надюк також відзначили стипендією «За високі досягнення в спорті».